Barevné Sony Vaio E/EB

InfoTech |

Sony uvádí nové velké notebooky Vaio EB v osmi nevídaných pastelových barvách.

Barevné Sony Vaio E/EBPro koho je současná nabídka notebooků málo barevná, ten jistě ocení nové Vaio E (EB) v extra nápadných barvách - zelené, modré, bílé, růžové, černé, hnědé, matné bílé a stříbrné a to s mírně odlišně zbarvenými klávesnicemi. Není ovšem jisté, které všechny bude možné koupit i u nás.

V čele notebooku je 15,5“ (39,4 cm) obrazovka s „HD Ready“ rozlišením 1366x768, což tedy není nějak závratné, avšak má i plnou klávesnici s keypadem a podle konfigurace i poměrně výkonný hardware s procesorem až Intel Core i5 na frekvenci 2,4 GHz (v nabídce budou i modely s i3), integrovaným grafickým čipem Intel GMA či dedikovanou ATI Mobility Radeon HD 5470 s 1 GB RAM pro výkonnější sestavy. Paměť je až 8 GB DD3 (kdo by to však u notebooku potřeboval?), disk 500 GB. Vaio EB nabízí dále Wi-Fi 802.11b/g/n, Bluetooth 2.1 s EDR, gigabitový Ethernet, VGA a HDMI výstupy, stereo reproduktory, webovou kameru, mikrofon, čtečku Memory Stick a SD karet, 3x USB a jeden USN/eSATA port, ExpressCard/34 slot, volitelnou Blu-ray mechaniku. Výdrž baterie je prý 3,5 hodiny při běžném provozu a operační systém jsou 64bitové Windows 7.

V prodeji v Česku a na Slovensku koncem února (február) za u nás oficiálně neohlášenou cenu. Nicméně v USA začíná na 700 dolarech (~13500 korun, ~515 euro).

Sony Vaio E/EB

Sony Vaio E/EB

Sony Vaio E/EB

Sony Vaio E/EB

Komentáře