Dobře vybavený Gigaset DX600A

InfoTech |

ISDN telefon od Gigasetu profesionálně obslouží kancelář, lze ho propojit s PC, mobilem, BT sluchátky i mobilem.

Dobře vybavený Gigaset DX600AGigaset DX600A ISDN nový ISDN telefon v portfoliu Gigaset Siemens. Lze ho použít jako samostatný ISDN systém nebo připojit k routeru či telefonnímu systému. Umožňuje tak volání přes internet, konferenční hovory, jeho seznam má kapacitu na 750 plnohodnotných kontaktů a 30 zmeškaných hovorů s informací CLIP. Samozřejmostí je záznamník pro tři čísla, úspora energie a synchronizace všech kontaktů s počítačem. 

Telefon lze provozovat buď jako ISDN systém připojený k hlavní lince ISDN, nebo společně s ISDN/VoIP routerem či telefonním systémem přes připojení k interní sběrnici S0. Profesionální řízení kontaktů je zajištěno pohodlnými ISDN funkcemi, například přiřazením až 10 MSN čísel, 2 hovory zároveň, hovorem s konzultací, konferenčními hovory, předáním hovoru či držením hovoru. Posledních 30 zmeškaných hovorů je zobrazeno společně s informací CLIP. Tři telefonní záznamníky, které dohromady zvládnou nahrát až 55 minut vzkazů, lze přiřadit třem telefonním číslům a nakonfigurovat. K dispozici jsou individuální oznámení a texty pro každý telefonní záznamník a automatické přepínání mezi vzkazem a funkcí telefonního záznamníku pomocí časového spínače.

Telefon má integrovaný telefonní seznam s kapacitou až na 750 adres s poli na příjmení, jméno, tři telefonní čísla, e-mailovou adresu, narozeniny a možnost přiřazení fotografie volajícího. Adresy lze pomocí softwaru Gigaset QuickSync synchronizovat s počítačem (PC nebo Mac) a záznamy vCards je možné vyměňovat s mobilním telefonem přes Bluetooth. Telefon nabízí šest volně programovatelných funkčních kláves, které umožní rychlý přístup k často používaným funkcím či telefonním číslům.

Menu je zobrazeno na velkém barevném LCD displeji (8,9 cm/3,5"), jenž lze použít také jako digitální rámeček na fotografie s funkcí prezentace, pokud jsou na telefonu nahrány obrázky. Uživatelé si cestu skrz menu najdou rychle a snadno díky pětisměrné navigační klávese. Telefon je vybaven 5 monofonními a 16 polyfonními zvuky.

Siemens Gigaset DX600A


Telefon disponuje řadou rozhraní – Bluetooth a DECT, ethernetovým portem pro připojení k PC a a/b rozhraním pro fax. K přístroji DX600A ISDN lze přihlásit až šest bezšňůrových sluchátek a pro fax je připravena analogová přípojka. Dvě připojení Bluetooth, které lze použít zároveň, umožňují integraci náhlavních souprav Bluetooth, mobilního telefonu či PC. Funkce „Link2mobile“, která bude k dispozici od konce roku 2010 jako bezplatná aktualizace softwaru, rozšíří funkce mobilního telefonu. Pak bude možné provádět hovory na mobilní telefon či odchozí hovory přes mobilní síť ze sluchátek DECT, zatímco mobilní telefon je v nabíječce nebo na místě s dobrým signálem. Pokud je telefon připojen k internetu přes ethernetový port, může zobrazit další online služby, například čtečky RSS, předpověď počasí či pozorovatele eBay. Přes internet lze také stáhnout aktualizaci softwaru. 

Model DX600A ISDN byl vybaven technologií ECO DECT. To znamená, že jsou-li k němu přihlášena kompatibilní bezšňůrová sluchátka Gigaset, mohou uživatelé telefon používat v režimu ECO s vysílacím výkonem o 80 % nižším. Pokud se telefon nepoužívá, nevysílá přístroj žádný signál.

Gigaset DX600A ISDN je již v prodeji v titanové barvě za cenu 4629 Kč. Systém lze doplnit o sluchátka Gigaset C59H, E49H, S79H, SL78H a SL400H. Rozsah lze v případě potřeby zvýšit pomocí repeateru Gigaset.
Komentáře