Dostupná navigace Mio Moov M300

InfoTech |

M300 nabízí základní i pokročilé funkce jako například snadné řazení v jízdních pruzích nebo fulltextové vyhledávání cíle.

Dostupná navigace Mio Moov M300Společnost Mio Technology představila nový přírůstek do řady navigací Moov - M300CEU Adria. Nejlevnější model této řady přináší 3,5“ dotykový LCD displej, samozřejmě GPS modul a podrobné mapy třinácti evropských zemí, mezi kterými nechybí Chorvatsko, Slovinsko nebo třeba Rakousko, řazení v jízdních pruzích a roční aktualizaci map zdarma. 

3,5“ obrazovka Moov M300 má antireflexní úpravu a umí inteligentně přepnout zobrazení z denního režimu na noční, a navíc funguje i za ztížených světelných podmínek. Navigace je vybavena novým modulem GPS SiRFInstantFixII, díky kterému by měla rychle získávat signály ze satelitů, a tím i rychlejší připojení GPS. Měla by proto fungovat i b“džungli velkoměsta“, ve které mohou být signály GPS blokovány vysokými budovami.

Mluvené pokyny výjezdu z dálnice pomáhají s orientací na rušných dálničních uzlech. Hlas vás rovněž upozorní na místa, kde mohou být umístěny radary. Nechybí ani funkce navádění do jízdních pruhů, která vás na cestách zvukově i opticky navede do správného jízdního pruhu tak, abyste při příjezdu na křižovatku nebo na sjezd z dálnice byli tam, kde potřebujete.

Navigace je vybavena softwarem Mio Map s nejnovějšími mapami pro rychlé a přehledné plánování vašich cest a nabízí také interní paměť o velikosti 1 GB
s možností dalšího rozšíření SD kartami. GPS je napájena lithiovou baterií, kapacitu a výdrž výrobce neuvádí.

Mio Moov M300 bude k dstání za přijatelnou cenu 2290 Kč včetně DPH.

Mio Moov M300
Komentáře