Dotykový HP TouchSmart nyní i u nás

InfoTech |

Stylový dotykový počítač TouchSmart společnosti Hewlett-Packard se začíná prodávat na českém a slovenském trhu.

Dotykový HP TouchSmart nyní i u násHP TouchSmart All-in-One je stylový „vše v jednom“ počítač, jehož hlavní předností je dotyková obrazovka. Jeho koupí získá zákazník kompaktní domácí PC vhodné pro kancelářskou práci, surfování po internetu, malování a nenáročné hry (rozumějte ne-3D hry).

Displej i hardware jsou integrovány v jednom těle, přičemž 22“ LCD obrazovka s TN panelem má rozlišení 1680x1050 bodů a odezvu 5 ms.

Počítač má velmi nízkou spotřebu, obvykle 60-100 W, maximální výkon zdroje je 150 W. Obvykle spotřebovávají stolní počítače dvakrát až čtyřikrát více.

Procesory jsou podle konfigurace různé modely Intel Core 2 Duo, RAM jsou 4 GB, grafická karta je mobilní GeForce 9300M GS s 256 MB paměti, 500GBN disk je rychlejší se 7200 otáčkami za minutu. Počítač nabízí 5 USB portů, Firewire a integrovanou čtečku paměťových karet 5-v-1. Optická mechanika je DVD/RW a operační systém je Windows Vista premium, samozřejmě s programy umožňujícími a ulehčujícími dotykové ovládání aplikací. Připojení k síti je možné bezdrátově přes Wi-Fi či klasicky ethernetovou síťovou přípojkou s rychlostí až 1000 Mbit/s.

TouchSmart nabízí také webkameru s mikrofonem, stylové podsvícení, čtečku media karet, 2 USB porty, 3,5mm jack pro sluchátka, bezdrátovou klávesnici, dálkový ovladač TV, reproduktory. Hmotnost počítače je lehce pod 11 kg.
TouchSmart se v Česku začne prodávat v konfiguraci IQ522 s procesorem T6400 za 37000 včetně daně.

HP TouchSmart

HP TouchSmart

 HP TouchSmart
Komentáře