Elegantní externí disky Toshiba StorE steel a StorE art

InfoTech |

Harddisky Toshiba StorE steel a StorE art přinášejí velkou nabídku stylových boxů od technicky vyhlížejících metalických až po umělecky laděné červené či modré.

Elegantní externí disky Toshiba StorE steel a StorE artSpolečnost Toshiba rozšiřuje svou rodinu externích harddisků o dva nové přírůstky. Model StorE steel má minimalistický a elegantní design, který se dodává ve třech metalických barevných provedeních s vysokým leskem. Harddisk StorE art nabízí celou řadu různých barev a vzorů. 

„Díky novým modelům StorE steel a StorE art opětovně rozšiřujeme rodinu externích harddisků o zařízení, která osloví naše zákazníky, jimž záleží na stylu a kteří si přejí vysokou kvalitu, snadné použití a design podle osobního výběru,“ říká Marco Perino, generální ředitel divize příslušenství pro PC, periférií a služeb regionu EMEA společnosti Toshiba Europe. „Spotřebitelé mají cit pro volbu. Proto nabízíme naše modely StorE steel a StorE art v celé řadě velikostí a kapacit a se širokým výběrem designu.“

Všechny nové modely jsou vybaveny vysokorychlostním rozhraním USB 2.0, takže je lze snadno použít jako multimediální centra pro ukládání všech typů souborů, včetně filmů, fotografií a hudby. Společnost Toshiba je navíc s ohledem na vyšší úroveň ochrany dodává se softwarovým bezpečnostním balíkem McAfee Internet Security.

StorE steel
Právě díky minimalistickému a elegantnímu designu jsou disky StorE steel naprosto jedinečné. Kryt je vyroben z leštěné nerezové oceli, která je odolná vůči poškrábání a zašpinění a je k dispozici ve třech metalických provedeních: v barvě titania, stříbra a zlata. 

HDD se dodává ve verzi 1,8", měří 10,3x6,3x1,4 cm a nabízí úložnou kapacitu až 160 GB. Je dostatečně malý, aby se vešel (skoro) do každé kapsy. Disk je též velmi lehký – navzdory ocelovému pouzdru váží pouhých 120 gramů. Mimoto není zapotřebí žádné externí napájení, protože je napájen prostřednictvím USB.

StorE art
Vaše zařízení pro ukládání dat může být stejně osobité, jako vaše digitální data, která novému harddisku StorE art svěříte. První modely jsou k dispozici v leskle černém provedení. A brzy budou následovat další vzory v různorodých barvách.

Harddisky StorE art jsou ideální pro zákazníky, kteří hledají robustní, ale současně přenosné řešení pro ukládání velkých objemů dat. Modely v této řadě se budou nabízet ve dvou velikostech: 2,5" a 3,5". 

Verze 2,5" váží 175 gramů a napájení je řešeno přes USB port. Harddisk nabízí úložnou kapacitu od 160 GB do 500 GB.

Pro uživatele, kteří chtějí ukládat velké objemy multimediálních dat, je k dispozici velkokapacitní verze externího harddisku StorE art o průměru 3,5", která poskytuje kapacitu od 500 GB do 1000 GB. Protože je tento model určen pro stolní použití, vyžaduje externí napájení.

Doporučené koncové ceny pro Česko jsou (včetně DPH):

StorE steel 1,8“ 120 GB 3.890,- Kč
StorE steel 1,8“ 160 GB 4.590,- Kč
 
StorE art 2,5“ 160 GB 1.490,- Kč
StorE art 2,5“ 250 GB 1.790,- Kč
StorE art 2,5“ 320 GB 1.890,- Kč
StorE art 2,5“ 500 GB 2.590,- Kč
 
StorE art 3,5“ 500 GB 1.890,- Kč
StorE art 3,5“ 640 GB 2.090,- Kč
StorE art 3,5“ 750 GB 2.590,- Kč
StorE art 3,5“ 1000 GB 2.790,- Kč

 

Toshiba StorE art

Toshiba StorE steel

Toshiba StorE steel

Toshiba StorE steel

Toshiba StorE steel
Komentáře