European Forum 2012 představilo nové vize společnosti Samsung - 2. díl

InfoTech |

Samsung představil na výstavě European Forum 2012 v Praze nové vize týkající se směřování společnosti v následujícím roce.

European Forum 2012 představilo nové vize společnosti Samsung - 2. dílSamsung Série 9 nové generace je kompaktnější

Samsung na výstavě European Forum 2012 představil také notebook druhé generace Série 9. Oproti svým předchůdcům jsou nové modely této řady o 21% tenčí a o 28% menší. K dispozici je procesor Intel Core i7, SSD disk a displej Super Bright Plus se špičkovou kvalitou zobrazení a jasem 400 nit. Tělo notebooku je koncipováno jako jednoplášťový hliníkový obal s úpravou proti ulpívání otisků prstů.

Chytré domácí spotřebiče

V krátkosti si zmíníme i vize Samsungu v oblasti inteligentních domácích spotřebičů, jejichž vývoj a funkce stojí na třech pilířích: Smart Eco (chytrá ekologie), Smart Space (chytrý prostor) a Smart Future (chytrá budoucnost). Příkladem produktů šetrných k životnímu prostředí je technologie EcoBubble pro pračky Samsung se Super Eco cyklem praní ve studené vodě se stejnou účinností praní jako má bavlněný program na 40 stupňů Celsia.


Novinky do kanceláře

V oblasti IT ukázal Samsung také multifunkční monolaserovou tiskárnu SCX-3405FW. Ekologický tisk po stisku jediného tlačítka ušetří náklady na tisk o více než 20 procent. Mobilní aplikace pro tisk zase umožňuje správu domácího tisku z jediného zařízení (počítače, notebooku, tabletu či telefonu).


Další novinkou do kanceláře je 27palcový monitor Série 9 (S27B970), který je vybaven technologií Plane Line Switching (PLS). Ta je schopna zobrazit až miliardu barev, což má za výsledek dokonalou barevnou reprodukci a rozšířené úhly pro sledování obsahu.

GALAXY Tab 2 (7.0) s operačním systémem Android 4.0 Ice Cream Sandwich

Na European Foru byl představen i nový tablet GALAXY Tab 2 (7.0), o němž jsme již psali a který by se na českém trhu měl objevit někdy v průběhu března.Úvodní foto: SamsungKomentáře