Extra luxusní USB disk Mnemosyne

InfoTech |

Společnost Solid Alliance připravila pro skutečně náročné a velmi movité zákazníky USB flash disk Mnemosyne ve formě hlavolamu.

Extra luxusní USB disk MnemosyneUSB flash disky s blyštivými kamínky za několik tisíc korun jsou směšnou cetkou v porovnání s diskem Mnemosyne pojmenovaným po řecké bohyni paměti (česky Mnémosyné). Samotný 16GB disk je ukryt uvnitř hlavolamu sestaveného z hliníkových součástí, všechny jsou samozřejmě pečlivě zpracované, vybroušené a perfektně do sebe zapadají.

Mnemosyne umožňuje si okamžik přístupu ke svým datům pořádně vychutnat, rozhodně to o svém majiteli říká, že není jen tak někdo. Navíc případní nenechavci budou mít horkou chvilku, než se k datům dostanou.

I když v případě ztráty či zcizení tohoto flash disku nebudou data pravděpodobně tím nejdražším, o co přijdete, cena luxusního gadgetu totiž výrobce Solid Alliance stanovil na 10000 amerických dolarů, tedy přibližně 200000 korun (~7400 euro). Popravdě za tu cenu už výrobce mohl přidat víc gigabajtů, než jen 16.

Solid Alliance Mnemosyne USB disk

Solid Alliance Mnemosyne USB disk

Solid Alliance Mnemosyne USB disk
Komentáře