HP ukázalo novou řadu dotykových počítačů

InfoTech |

Společnost HP představila novou řadu All-in-One počítačů zvanou HP ENVY Recline, která je kupříkladu vybavena zvukem Beats Audio.

HP ukázalo novou řadu dotykových počítačůVýrobce u svých novinek uvádí „nejpřirozenější dotykové ovládání“. K AiO PC nové řady patří zařízení HP ENVY Recline23 TouchSmart All-in-One PC a HP ENVY Recline27 TouchSmart All-in-One PC. Oba modely jsou vybaveny multidotykovým ovládáním až 10 prsty najednou a novým typem polohování. Počítače jsou totiž umístěny na stojanu s kloubem pro jednoduchou změnu polohy displeje.

HP Envy Recline

Obě novinky disponují procesory Intel Core ve čtvrté generací i dedikovanými grafickými kartami Nvidia. 27palcová varianta navíc podporuje technologii NFC.

Pro fanoušky multimédií bude k dispozici také model HP ENVY Recline23 TouchSmart All-in-One PC Beats Edition. Ten se vyznačuje mírně odlišným designem v porovnání s výše zmíněnými modely, ale hlavně dvěma reproduktory Beats Audio.

Menší verze modelu Recline bude v prodeji za doporučenou cenu od 1 099 eur, stejně bude stát i PC Beats Edition, 27palcový model pak zakoupíte za cenu od 1 299 eur.

Zdroj: TZ HPÚvodní foto: HPKomentáře