Limitovaná edice zlatých disků Verbatim

InfoTech |

Společnost Verbatim představila u příležitosti svého letošního čtyřicátého výročí limitovanou edici zlatých externích pevných disků Anniversary Edition.

Limitovaná edice zlatých disků VerbatimLeskle zlaté UV pouzdro „Anniversary Edition“ v sobě skrývá 500GB 2,5“ pevný disk, který obsahuje také software pro snadné zálohování a synchronizaci dat.

Verbatim zdůrazňuje přednosti zálohovacího software Dmailer předinstalovaného na disku, který je kompatibilní s PC a Mac. Jelikož jde o samorozbalovací soubor, není potřeba nic instalovat, takže zálohovat snadno a rychle zvládnou zkušení i začínající uživatelé.

Software Verbatim Sync, který je rovněž předinstalovaný na disku, zajišťuje synchronizaci souborů a složek, včetně kontaktů a položek v kalendáři v Microsoft Outlook a Windows Mail, dokumentů, fotografií nebo videí. To umožňuje uživatelům vzít si s sebou obsah svého PC a pokračovat v práci na jiných zařízeních. Po návratu zpět software Verbatim Sync obsah synchronizuje, takže data budou opět aktuální.

Disk je vybaven USB 2.0 portem, který se stará o napájení a přenos dat rychlostí až 480 Mbit/s. Váží jen 161 gramů, což jej předurčuje k mobilnímu využití.

Disk je kompatibilní s PC a Mac a v obchodech bude k dostání od poloviny srpna po omezenou dobu za 2900 Kč (~112 euro).

Verbatim Anniversary Edition

Verbatim Anniversary Edition
Komentáře