Kompaktní a stylový disk Verbatim

InfoTech |

Verbatim uvádí Pocket Drive, stylový černý 1,8“ pevný disk s kapacitou 250 GB, který se díky své velikosti vejde i do malé kapsy.

Kompaktní a stylový disk VerbatimSe stylovým 1,8“ Pocket Drive, který se vejde do dlaně a váží jen 85 gramů, s sebou můžete nepřetržitě nosit až 250 GB dat, což stačí pro rozsáhlou audiotéku v MP3, několik rodinných alb či hezkou řádku videí. Pocket Drive v atraktivním černém hliníkovém pouzdře je dostatečně malý a šikovný na to, aby se perfektně hodil pro každou příležitost.

Kromě vizuálních předností a velké kapacity má disk i další funkce a výhody. Modrá LED dioda na čelní straně disku signalizuje přenos dat, zatímco předinstalovaný software Dmailer umožňuje zálohování dat včetně šifrování záloh. Na disku najdeme také synchronizační software od Verbatimu, který umožňuje synchronizaci dat mezi PC a externím pevným diskem. Aplikace pracuje se všemi typy souborů a umožňuje synchronizaci jak e-mailových schránek, tak i například oblíbených webových stránek, které máte uložené ve svém internetovém prohlížeči.

Doporučená cena Verbatim Pocket Drive je 3000 korun s daní (~115 euro).

Verbatim Pocket Drive

Verbatim Pocket Drive
Komentáře