Motorola ZN300 s Linuxem a audio jackem

InfoTech |

Přinášíme nové snímky chystaného smartphonu Motorola ZN300, který by měl zaujmout zejména mobilním Linuxem a potěší i 3,5mm audio přípojka.

Motorola ZN300 s Linuxem a audio jackemMotorola na Mobile World Congress zrovna nezazářila, mnozí doufali, že ukáže svůj chystaný chytrý telefon ZN300, jehož první fotografie se na internetu objevily v lednu. Ruský server Mobile-Review.com nyní přinesl další fotografie, tentokrát již evidentně z marketingového oddělení Motoroly, ne jen nějakou narychlo pořízenou amatérskou momentku.

Podle těchto snímků nevypadá mobil špatně, navíc slibuje operační systém Linux. Linuxy mají tu výhodu, že když jsou dobře přizpůsobené, pracují velmi svižně, takže doufejme, že Motorola u ZN300 nezklame. Displej má QVGA rozlišení 320x240, integrovaný fotoaparát rozlišení tři megapixely, zaujme 3,5mm audio jack, který se dnes naštěstí stává u lepších mobilů samozřejmostí.

Konektivita bude 3G, Wi-Fi a samozřejmě GSM tam, kde to má smysl. ZN300 má také jít snadno dobíjet přes microUSB konektor.

Motorola ZN300

Motorola ZN300

Motorola ZN300

Motorola ZN300 
Komentáře