Nová kolekce „Ferrari“ myší Prestigio

InfoTech |

Do kolekce stylových červených a černě karbonových stylových disků nyní přibyla nová série počítačových myší, které nejen dobře vypadají, ale vynikají i svými vlastnostmi.

Nová kolekce „Ferrari“ myší PrestigioExterním diskem DataRacer I společnost Prestigio uvedla na trh novou kolekci počítačového příslušenství pro fanoušky rychlých aut. Kolekce je charakteristická především atraktivním barevným provedením s ohnivě červenými a karbonovými detaily. Všechny nově uváděné myši využívají stejného designu, liší se počtem tlačítek a způsobem připojení.

První model s označením PJ-MSL2B uvádí Prestigio jako výkonnou laserovou myš s nastavitelným optickým rozlišením až do 1600 dpi, která pro komunikaci s počítačem využívá technologii Bluetooth. Standardně se dodává v balení se dvěma alkalickými bateriemi AAA a podporuje všechny operační systémy Microsoft Windows. 

Dalším modelem této série je bezdrátová laserová myš (PJ-MSLxW) s pěti praktickými tlačítky a nastavitelným optickým rozlišením až do 1600 dpi. Pro připojení k PC nebo k notebooku myš využívá dodávaný mini USB klíč. Tento model se vyznačuje nízkou spotřebou a garantovanými 650 hodinami nepřetržitého fungování se dvěma standardně dodávanými alkalickými bateriemi. K dispozici je ve třech uživatelských velikostech (malá, střední, velká). 

Třetí model s označením PJ-MS0x reprezentuje kabelovou laserovou myš s pěti tlačítky a nastavitelným optickým rozlišením až do 1600 dpi. Myš je stejně jako předcházející model dodávána ve třech velikostech.

Za pozornost stojí, že vzhledově velmi podobné myši vyrábí i řada dalších firem, například GigaByte, Trust, MSI a další a naneštěstí jsou pověstné technickými potížemi. Doufejme, že tyto nejnovější myši již mají technické problémy odstraněné, jinak se Prestigio může těšit na várku zákaznických reklamací.

 

Prestigio PJ-MSL1W

Prestigio PJ-MSL2B

Prestigio PJ-MSO1
Komentáře