Skutečně malý flash disk

InfoTech |

Komu se zdají současné USB flash disky stále příliš velké, toho možná osloví nabídka firmy Buffalo, které připravila titěrné 16GB disky.

Skutečně malý flash diskSpolečnost Buffalo Technology, americká dceřinná společnost japonské Melco Holdings, uvádí miniaturní USB flash disk, u nějž po zastření do USB slotu vyčuhuje jen 5mm vnější plastová část. Kdyby ta totiž chyběla, bylo by dost obtížné disk z počítače vůbec vytáhnout.

Naštěstí na kapacitě výrobce nešetřil, je 16 GB. Pravda, není to tolik co nabízí nejnovější flash disky Kingston (až 128 GB), na druhou stranu jsou disky Buffalo snadnou cestou, jak zvýšit kapacitu notebooku, aniž by z počítače cokoli vyčuhovalo či z něj vylézaly další kabely.

Cena už není tak malá jako samotný disk, doporučená v činí 136 dolarů (~2700 korun, ~100 euro), k dostání do konce měsíce. Na výběr je ze tří barev - červené, černé a bílé. Červenou barvu však nedoporučujeme, pokud máte doma děti, riskujete nutnost svá cenná data získávat ze žaludku zvědavé ratolesti.

Buffalo 5mm USB flash disk

Buffalo 5mm USB flash disk

Buffalo 5mm USB flash disk
Komentáře