Skype videotelefon s dotykovým displejem

InfoTech |

Asus představil videotelefon Videophone Touch AiGuru SV1T certifikovaný pro Skype, jenž slouží k videohovorům bez počítače.

Skype videotelefon s dotykovým displejemVideotelefon disponuje velkým 7" dotykovým displejem, který umožňuje rychlé zadávání znaků a intuitivní ovládání. Kromě dotykové obrazovky zařízení obsahuje také samostatnou vestavěnou webovou kameru, reproduktor, mikrofon a podporuje bezdrátové připojení.

Rozhraní dotykového displeje je založené na ikonách usnadňuje telefonování přes internet. Uživatelé mohou bezplatně uskutečňovat či přijímat hlasové či video hovory s kýmkoli, kdo používá Skype, případně se účastnit konferenčních hovorů. Stejně tak lze zařízení používat k výhodnému volání a přijímání hovorů z jakékoli pevné či mobilní linky. K tomu mohou uživatelé využít jedno z předplatných neomezeného volání Skype nebo si mohou zakoupit kredity Skype na adrese www.skype.com.

Pro telefonování je nutné se připojit k síti buď bezdrátově přes WiFi či drátově ethernetovým kabelem. Telefon obsahuje i 3,5mm konektor pro připojení sluchátek. Díky nabíjecí baterii nemusí být přenosný videotelefon Asus Videophone Touch AiGuru SV1T při používání připojen do zásuvky ani k počítači.

Dostupnost ani cenu Asus neuvádí.

Asus Touch AiGuru SV1T

Asus Touch AiGuru SV1T


Foto: Asus, Gizdomo.com
Komentáře