Solární bluetooth hands free Prestigio

InfoTech |

Prestigio Solar Bluetooth lze dobíjet sluncem či světlem, což přináší méně starostí s nabíjením a usnadňuje telefonování za jízdy.

Solární bluetooth hands free PrestigioV poslední době se solárními mobilními přístroji doslova roztrhl pytel. Na CES to byly sluneční telefony telefony od LG a Samsungu, nyní je to nové bezdrátové hands free Prestigio Solar Bluetooth. To využijí nejen řidiči, ale každý, kdo potřebuje telefonovat a zároveň mít obě ruce volné.

Prestigio Solar Bluetooth hands free má bezdrátové bluetooth 2.1 pro přenos dat a hlasu. Na jedno nabití přístroj vydrží až 15 hodin telefonických hovorů nebo 500 hodin v pohotovostním režimu. Pro kvalitnější přenos hlasu je zařízení vybavené reproduktorem a mikrofonem postaveným na technologii DSP. Zařízení navíc podporuje množství užitečných funkcí, jako je například odmítnutí hovoru, hlasové vytáčení, automatické znovuvytáčení, automatické znovupřipojení, podržení hovoru nebo vytočení posledního volaného čísla.

Díky držáku lze připevnit Prestigio Solar Bluetooth hands free na čelní sklo automobilu, a tak se může během jízdy dobíjet a nepřekážet ve výhledu.

Do prodeje v Česku a na Slovensku se dostane v nejbližší době.


 Prestigio solární hands free
Komentáře