Solární klávesnice Logitech K750

InfoTech |

Klávesnici Logitech Wireless Solar Keyboard K750 napájí světlo, a to i v místnostech.

Solární klávesnice Logitech K750Společnost Logitech představila solární bezdrátovou klávesnici Logitech Wireless Solar Keyboard K750 — první klávesnici této značky napájenou pomocí světla. Abyste mohli klávesnici používat pohodlně a bez obtíží s kabely a bateriemi, je u modelu Logitech Wireless Solar Keyboard napájení řešeno jako naprosto soběstačné díky použití integrovaných solárních panelů – nejsou zapotřebí žádné velké adaptéry nebo nabíjecí kabely.

Výbavu doplňuje miniaplikace „solar power app“ s informacemi o solárním napájení, která dokáže měřit intenzitu světla, abyste věděli, zda je osvětlení dostatečné, poskytuje údaje o úrovni nabití baterií a dokonce vás případně upozorní, když bude energie málo.

Pro napájení první solární klávesnice společnosti Logitech stačí světlo v místnosti – a v úplné tmě zůstane nabitá po dobu nejméně tří měsíců. Navíc je vybavena indikátorem stavu nabití, jehož kontrolka vás ušetří nepříjemných překvapení.

Klávesnice Logitech Wireless Solar Keyboard má tloušťku pouhých 7,5 mm a nabízí příjemné zaoblené hrany.

Solární bezdrátová klávesnice Logitech Wireless Solar Keyboard K750 využívá bezdrátovou technologii Logitech Advanced 2.4 GHz se 128 bitovým šifrováním přenášených znaků – což je jedna z nejvyšších úrovní zabezpečení, která je dostupná. Miniaturní USB přijímač Logitech Unifying je tak malý, že jej můžete bez obav ponechat zapojený v notebooku, není tedy nutné jej vždy vyjímat, když potřebujete změnit místo, kde počítač používáte. A můžete k němu připojit až šest zařízení Logitech, která jsou s přijímačem a technologií Unifying kompatibilní – myši nebo jiné klávesnice.

Klávesnice Logitech Wireless Solar Keyboard K750 bude v Evropě k dostání během ledna 2011 za doporučenou maloobchodní cenu 2049 Kč.

Logitech K750
Komentáře