Sony v Berlíně inovuje prakticky celé své portfolio

InfoTech |

Společnost Sony představila na veletrhu IFA v Berlíně celou řadu novinek, která zahrnuje snad celou šíři spotřební elektroniky.

Sony v Berlíně inovuje prakticky celé své portfolioMezi nejžhavější představené „hračky“ patří voděodolný smartphone Sony Xperia Z1, jehož fotoaparát je vybaven objektivem G Lens, 1/2.3palcovým CMOS snímačem a procesorem BIONZ for Mobile, čímž se podle výrobce dostává na úroveň kvality a výkonu kompaktních fotoaparátů.

Sony Xperia Z1

Inovace se objevily i v oblasti televizorů. Japonská společnost se pochlubilo modelem W85 doplňujícím řadu BRAVIA W, který je vybaven 65palcovou obrazovkou a pokročilými obrazovými technologiemi. Za zmínku stojí i zvuk, realizovaný reproduktorovým systémem typu bass reflex.

Dalším představeným modelem je náhlavní souprava HMD-T3. Ta je vybavena funkcí WirelessHD pro sledování obrazu bez kabelů. Oproti svým předchůdcům se tento model dočkal vylepšené konstrukce i 7.1kanálového zvuku.

Sony HMZ-T3

Na své si přijdou i milovníci fotografie. Těm firma Sony připravila speciální zařízení – kompaktní fotoaparát schovaný v objektivu, který připojíte k chytrému telefonu (bezdrátově) a pak fotit opravdu kvalitní snímky. Modely jsou k dispozici dva – DSC-QX10 a DSC-QX100. Oba jsou vybaveny snímačem CMOS Exmor R, přičemž první z nich má rozlišení 18 megapixelů, druhý pak 20,2 megapixelu a optikou Carl Zeiss.

Sony DSC-Q10

Novinky přibyly i do oblasti natáčení videí. Objevil se tu model outdoorové kamery Action Cam HDR-AS30V, Music Video Recorder HDR-MV1 pro natáčení koncertů a jejich nahrávání na sociální sítě, a 4K kameru FDR-AX1.

Sony 4K kamera

K dispozici je nově i hybrid notebooku a tabletu VAIO Fit multi-flip, nová audio zařízení včetně systému SHAKE-5 s výkonem 2 400 W či projektor pro domácí kino 4K VPL-VW500ES.

Zdroj. TZ SonyÚvodní foto: SonyKomentáře