Stylové disky Toshiba Stor.e Art

InfoTech |

Přenosné 2,5" pevné disky Stor.e Art společnosti Toshiba usnadňují dosud nevídaným způsobem ukládání a ochranu digitálních dat.

Stylové disky Toshiba Stor.e ArtToshiba představila novou generaci přenosných pevných disků Stor.e Art s rozhraním USB 2.0, která se vyznačuje nejen přitažlivým a elegantním vzhledem, ale zároveň nabízí úplné zálohování systému, šifrování chráněné heslem pro vyšší zabezpečení a vylepšené softwarové funkce.

Snadno použitelné externí disky společnosti Toshiba odstraňují komplikovanost zálohování počítače.  Vylepšené zálohovací funkce tvoří spolu se šifrováním chráněným heslem digitální záchrannou síť, kterou může každý uživatel využít k ochraně před selháním systému a neoprávněným přístupem k digitálnímu obsahu. Tyto nové osobní produkty pro ukládání dat jsou vybaveny softwarem, který je speciálně přizpůsoben pro prostředí systému Windows. Společnost Toshiba je prvním výrobcem zařízení pro ukládání dat, který své produkty vybavuje softwarem NTI BackupNow EZ. Díky tomu mohou uživatelé zálohovat celý systém jediným klepnutím myší. Software NTI BackupNow EZ umožňuje uživateli obnovit celý systém, i když nelze spustit Windows. Software kromě toho prozkoumá systém uživatele a poskytne individuální doporučení k nejlepšímu způsobu ochrany souborů, složek a celého počítače. Uživatelé tak mohou klidně spát s vědomím, že všechny jejich soubory jsou chráněny.

Přenosné disky Stor.e Art jsou k dispozici s kapacitami 250 GB, 320 GB a 500 GB a jsou napájené přes rozhraní USB. S hmotností 155 g a velikostí pohlednice dokážou tyto přenosné pevné disky vzdorovat každodennímu opotřebení, neboť jsou k tomu vybaveny zvláštními funkcemi - například vnitřním snímačem otřesů, speciální technologií zavádění a protiskluzovými podložkami, které pomáhají držet jednotku na místě.

2,5" přenosné disky Stor.e Art společnosti Toshiba s novodobě barevným designem symetrického stylu budou v Evropě dostupné ve třetím čtvrtletí roku 2009.

Toshiba Stor.e Art

Toshiba Stor.e Art
Komentáře