Stylové přenosné disky Iomega eGo

InfoTech |

Iomega uvedla na trh novou generaci přenosných pevných disků Iomega eGo, které kombinují nápaditý vzhled s vysokou odolností a tříletou zárukou.

Stylové přenosné disky Iomega eGoPouzdro z hliníku, vysoké pouhých 16 mm a vážící 200 g, skrývá 2,5“ přenosný pevný disk. Funkce Drop Guard chrání data před pádem z výšky až 1,3 metru, což podle výrobce o 40 % převyšuje průměrnou hodnotu v oboru. Model eGo BlackBelt je navíc doplněn černými ochrannými zónami eGo Power Grip Belt a funkcí Drop Guard Xtreme. Je tak vybaven výjimečnou ochranou proti pádu z výšky až 2,1 m.

Všechny nové přenosné pevné disky eGo s rozhraním USB 2.0 jsou napájeny prostřednictvím portu USB v počítači, není tedy nutné nosit s sebou zdroj napájení. A na rozdíl od jiných přenosných pevných disků se nové disky eGo dodávají s USB kabelem ve tvaru Y se dvěma konektory, který zajišťuje uživatelům flexibilitu díky možnosti použít v případě potřeby k napájení dva porty.

Nový přenosný pevný disk eGo s rozhraním USB 2.0 se nabízí v celé škále barev i kapacit: rubínově červené, stříbrné a tmavě modré je dostupný ve verzích 320 GB nebo 500 GB.

Kapacita až 500 GB dovoluje na nový disk eGo uložit až 2 miliony fotografií, přes 9 250 hodin hudby nebo 750 hodin videa.

Společně s novými přenosnými pevnými disky eGo s rozhraním USB se zdarma dodává nová sada Iomega Protection Suite, která představuje ucelené portfolio zálohovacího a antivirového softwaru.

Modely disků řady Iomega eGo Portable Hard Drive USB 2.0 jsou dostupné okamžitě. Cena modelu eGo s kapacitou 320 GB činí 2200 korun s daní a s kapacitou 500 GB je 3300 korun. Záruka na disky je prodloužená tříletá.

 

Iomega eGoIomega eGo
Komentáře