Tablet Genius MousePen i608

InfoTech |

Genius i608 je kreslící tablet pro méně náročné uživatele, vedle pera obsahuje i myš s kolečkem.

Tablet Genius MousePen i608Společnost Genius přišla s novinkou v podobě grafického tabletu MousePen i608, který se dá jednoduše připojit přes USB rozhraní k počítači nebo notebooku.

Tento model, jako většina tabletů v nabídce firmy, je určen především běžným uživatelům, kteří tablet nepoužívají často, chtějí si tento výrobek vyzkoušet a nechtějí utratit příliš peněz. Hodí se zejména k tvorbě náčrtků, poznámek, kreseb nebo malování. Tablet je kompatibilní s jakýmkoli profesionálním publikačním softwarem i s většinou aplikací, kde lze jeho chování přizpůsobit běžné myši.

U tohoto tabletu lze využít aktivní pracovní plochu 16x20 cm (6x8 palců). S pomocí bezdrátového pera s gumovým hrotem lze kreslit a psát nebo jeho prostřednictvím klikat na jakékoli z 29 programovatelných tlačítek, která jsou rozmístěna po obvodu tabletu. Díky nim může uživatel jednoduše ovládat například kancelářské aplikace nebo pracovat s funkcemi internetového prohlížeče. Pero se dvěma tlačítky disponuje 1024 úrovněmi přítlaku a rozlišením, které čítá 2450 LPI. V případě opotřebení hrotu jsou k dispozici ještě dva náhradní. Pero lze po skončení práce uschovat do nitra tabletu, což usnadňuje přenositelnost zařízení. Přibalený software zahrnuje aplikace pro tvorbu ručně psaných podpisů, poznámek ve Word dokumentu nebo posílání ručně psaných emailů a také zkušební verze programů Adobe Photoshop CS4 Extended a Corel Painter X.

Genius MousePen i608
Komentáře