Telefon pro tři SIM karty

InfoTech |

Mobily pro dvě SIM jsou dnes obvyklé, novinka společnosti QiiQ EcoCarrier však podporuje tři SIMky. Dále nabízí 2,6“ dotykový displej a baterii s vysokou kapacitou.

Telefon pro tři SIM kartyMobilní telefony podporující dvě SIMky se dnes dají běžně koupit, i když většinou z nabídky některého menšího výrobce. Dobrý příkladem je například čerstvě uvedený Emgeton Enzo. Takové telefony jsou oblíbené hlavně v Evropě a Asii a ocení je jak lidí mající soukromé a firemní číslo, tak i ti, kteří musí často cestovat, přitom v různých regionech mohou používat stále stejný přístroj na kteří jsou zvyklí, aniž musí žonglovat se SIM kartami.

Server softpedia.com přinesl informaci o telefonu pro TŘI SIM karty, který připravuje společnost QiiQ EcoCarrier. Vidět ho můžete na fotografii, které sice není příliš zřetelná, ale základní informace o vzhledu telefonu poskytuje. Je z ní také poznat lesklý čený plast, typický pro telefony prodávané v Číně a Indii. Uvidíme, zda bude evropská verze vypadat  méně... líbivě.

Radost případným zájemcům může trochu zkazit, že najednou mohou být aktivní jen dvě ze tří karet. Nicméně i tak je telefon vhodnou volbou právě třeba pro zmíněný případ často cestujících lidí či pokud jedna ze SIM slouží například jen k internetovému připojení.

Telefon podporuje podporou GSM 900/1800/1900, má 2 Mpix fotoaparát, 2,6“ dotykový displej, kde je grafická QVGA (320x240) část velká 2,4“, rozdíl připadá řádku s ovládacími ikonami. Z dalších věcí se ví ještě o baterii s poměrně velkou kapacitou 2000 mAh, nicméně to je prozatím vše.


Triple SIM 
Komentáře