Tenký a lehký HP ProBook 5320m

InfoTech |

HP připravilo nový notebook 5320m, který v nabídce výrobce představuje ten nejlehčí a nejtenčí model.

Tenký a lehký HP ProBook 5320mSpolečnost HP uvedla na trh nový profesionální notebook HP ProBook 5320m. Při hmotnosti 1,7 kg a výšce pouhých 2,35 cm je HP ProBook 5320m jedním z nejtenčích notebooků, které v současné době firma HP na trhu nabízí. Displej je s vysokým rozlišením (1280x720) o rozměrech 33,8 cm (13,3”) a s LED podsvícením. Provedení z broušeného hliníku dává notebooku profesionální vzhled a nádech luxusnosti, tedy něco, co mnoho černých plastových modelů postrádá. Klávesnice nabízí ochranu proti polití tekutinou.

Připojení na internet umožňuje zabudovaná technologie Wi-Fi, Uživatelé mají k dispozici i Bluetooth a ve vybraných konfiguracích i HP Mobile Broadband běžící na technologii Gobi. K monitoru notebook připojíte pomocí analogového portu VGA, má však dokonce i digitální rozhraní DisplayPort. Z volitelného příslušenství je k dispozici i externí optická mechanika a dokovací stanice, oboje připojitelné pomocí USB.

Notebook se také stará o co možná nejlepší ochranu dat, a to prostřednictvím průvodce zabezpečením v rámci nástrojů HP Protect Tools. Uživatel si může snadno nastavit rozsah požadovaného zabezpečení. Jedná se například o zaheslování BIOSu, jednoduché přihlášení nebo správce přístupových hesel k internetovým stránkám, aplikacím, či souborům. K pohodlnému přihlášení lze kromě tradičního hesla využít i technologie rozpoznání tváře nebo čtečky otisků prstů.

Výrobek má mimo jiné certifikaci EPEAT Silver Registered, což znamená, že neobsahuje bromované zpomalovače hoření (BFR, brominated flame retardants) a polyvinylchlorid (PVC).

HP ProBook 5320m využívá řadu Li-Pol baterií, díky tomu zvládne běžet v případě šestičlánkové baterie až 11 hodin. Na našem trhu je již dostupný a jeho konečná doporučená cena začíná na 21600 korunách s DPH.

HP ProBook 5320m

HP ProBook 5320m
Komentáře