TomTom Start s výměnnými kryty

InfoTech |

TomTom představil TomTom Start, novou navigační automobilovou sadu, které je elegantním řešením hlavně pro nenáročné řidiče teprve začínající s navigací.

TomTom Start s výměnnými krytyTomTom Start je určen zejména příležitostným řidičům a rovněž těm, kdo dosud neměli možnost vyzkoušet si výhody automobilové navigace na vlastní kůži.

Základem systému je zjednodušené uživatelské rozhraní s dvěma tlačítky - „Plánování trasy“ a „Prohlížení mapy“. Zařízení je lehké, obsahuje 3,5“ obrazovku a částečně integrovaný držák EasyPort. Díky tomu se celá navigační sada vejde do kapsy, malé tašky nebo do přihrádky vozu.

Software využívá známe technologie IQ Routes, která se snaží přinášet uživatelům v kteroukoli denní dobu nejrychlejší trasy a zároveň i přesné cestovní časy. TomTom vlastní databázi 800 miliard globálních rychlostních profilů, které zahrnul do map svých navigačních přístrojů.

Zařízení přichází rovněž s Map Share, technologií TomTom, která umožňuje uživatelům provádět své vlastní změny v mapách a rovněž využívat tisíců bezplatných mapových oprav prováděných uživatelskou komunitou TomTom každý den.

Zjednodušené menu poskytuje uživatelům snadný přístup k databázi bezpečnostních kamer a tisícům bodů zájmu, které jsou v navigaci předinstalované.

Další personalizaci umožňuje bezplatný software TomTom HOME, ve kterém si uživatelé mohou stáhnout nejrůznější formy obsahu, včetně úvodních obrazovek a vtipných hlasů.

Standardní edice TomTom Start bude v obchodech k dostání v černém a bílém provedení ve verzi s mapou střední a východní Evropy za 3200 korun nebo s mapou Evropy za 3800 korun (~123-146 euro). Vyměnitelné barevné kryty (StartSkins) budou dostupné za 400 korun za kus (~16 euro).

TomTom Start


Hlavní vlastnosti TomTom Start:
- Plug & Go – žádná instalace, stačí jen připojit a ťuknout na dotykovou obrazovku
- Zjednodušené menu – pouze dvě tlačítka „Naplánovat trasu“ a „Prohlížet mapu“
- Nízká hmotnost (128 g), 3,5“ obrazovka a částečně integrovaný držák EasyPort, který je možné úhledně složit na zadní straně jednotky, díky čemuž je možné navigaci uschovat do kapsy, malého zavazadla nebo přihrádky ve vozidle
- Hlasité a zřetelné hlasové instrukce
- Technologie IQ Routes – počítá nejrychlejší trasu kdykoli během dne
- Technologie Map Share – využívejte tisíců bezplatných mapových oprav vytvářených uživateli TomTom každý den
- Záruka nejnovější mapy
- Realistické vizuální instrukce – repliky dopravních značek pro jejich snadnější dodržování
- Kvalitní reproduktor – pro hlasové instrukce s nastavitelnou hlasitostí
- Nabídka „Pomoc!“ – poskytuje přímý kontakt na tísňové linky a cestu k nejbližším zdravotnickým zařízením
- Vyměnitelné kryty (StartSkins) a ochranná pouzdra. StartSkins jsou k dostání v obchodech a na www.tomtom.com v následujících barevných variantách: červená (Flaming red), modrá (Ice blue), zelená (Electric green), fialová (Deep purple), žlutá (Sunburst yellow) a oranžová (Flaming orange).
- Domácí USB nabíječka
- Automobilová USB nabíječka
Komentáře