TomTom online Route Planner nyní i v češtině

InfoTech |

Online plánovač tras TomTom Route Planner je již dostupný bez registrace ve většině evropských států včetně České republiky. Od poloviny května bude služba navíc plně lokalizována do českého jazyka.

TomTom online Route Planner nyní i v češtiněWebová služba Route Planner poskytuje na adrese http://routes.tomtom.com bezplatný přístup k podrobným dopravním informacím států v Evropě, přesněji informace HD Traffic jsou dostupné ve Francii, Německu, Švýcarsku, Nizozemí a Velké Británii. V dalších evropských státech (Rakousko, Belgie, Itálie, Španělsko a Švédsko) jsou dopravní informace TomTom PLUS začleněny do map.

Route Planner obsahuje technologii TomTom IQ Routes, která se snaží vypočítat nejrychlejší trasu cesty a stanovit její přesné trvání a dobu příjezdu v závislosti na denní době a dni v týdnu. IQ Routes je založena na souhrnných znalostech cestovních časů 30 milionů uživatelů TomTom.

“Route Planner roste mnohem rychleji, než jsme očekávali. Uživatelé navštěvující TomTom Route Planner ho pozitivně hodnotí, získal dokonce ocenění ‘Nejlepší webový plánovač tras’”, říká Corinne Vigreuxová, generální ředitelka společnosti TomTom. “Route Planner ukazuje stávajícím i potenciálním uživatelům našich navigačních produktů, že vždy, když jde o rychlé a přesné navigování, mohou se spolehnout na TomTom.“

V příštích několika měsících se Route Planner stane dostupný v dalších státech světa a zároveň budou ke stávajícím šesti přidány nové jazyky včetně češtiny.


TomTom
Komentáře