TomTom pro iPhone verze 1.5

InfoTech |

Nová verze oblíbené navigace TomTom přináší navugování podle fotografia a optimalizaci pro iPhone 4.

TomTom pro iPhone verze 1.5TomTom aktualizoval svou navigační aplikaci pro iPhone. Řidiči se nově mohou nechat navigovat do cíle na základě fotografií a udělat si tak ze svého fotoalba adresář. Uživatelé iPhone 4 by měli navíc pocítí pohotovější a citlivější navigaci a díky podpoře displeje s vyšším rozlišením si užijí i detailnější grafiku.

Mezi novinky verze 1.5 se řadí:

- Navigace podle fotografie (iPhone 4, iPhone 3GS, iPhone 3G & iPod touch 2. a 3. generace) – Uživatelé se mohou nechat navigovat do cíle zvolením fotografie uložené v jejich galerii iPhone. Poloha cíle bude určena na základě vložených geotagů.
- Optimalizace pro iPhone 4 – Aplikace TomTom přináší vyšší grafické rozlišení, ostřejší mapy, pohotovější uživatelské menu a citlivější určování polohy dokonce i v místech s omezeným příjmem signálu GPS.
- Aktualizované mapy – Silniční infrastruktura se každým rokem změní přibližně o 15 %, proto aplikace TomTom přichází také s nejnovější verzí map. K prohlížení mapy a navigování do cíle není vyžadován signál mobilního operátora ani datové přenosy.

Aplikace TomTom pro iPhone je kompatibilní s OS 3.0 a iOS 4, výrobce však uživatelům doporučuje aktualizovat na iOS 4, jinak nebudou moci využívat všech nových vlastností.

Aplikaci TomTom pro uživatele iPhone 4, iPhone 3GS, iPhone 3G a iPod touch lze zakoupit a stáhnout prostřednictvím App Store nebo na stránce výrobce. Cena závisí na zvoleném mapovém pokrytí, za aplikaci s mapami východní Evropy zaplatí zákazník 60 euro, tedy přibližně 1 470 Kč.

TomTom na iPhone
Komentáře