Transcend StoreJet 35T3 pro HD video

InfoTech |

Společnost Transcend představila 3,5" externí disk s kapacitou 2 TB a rychlým USB 3.0 rozhraním.

Transcend StoreJet 35T3 pro HD videoTranscend uvádí na trh StoreJet 35T3 – 3,5" externí disk s rozhraním USB 3.0 SuperSpeed. Disk umožňuje přenos dat s rychlostí až do 130 MB/s, což například umožňuje přenos celého DVD filmu během pouhých 30 sekund. StoreJet 35T3 nabízí kapacitu 2 TB a je určen pro uživatele, kteří požadují velký prostor pro své soubory, díky tak štědrému prostoru je disk ideální například pro uložení filmů v HD kvalitě.

Navíc, StoreJet 35T3 je vybaven tlačítkem One Touch Backup, kterým můžete spustit automatické zálohování. Tato funkce umožňuje okamžitě vytvořit záložní kopie a synchronizovat data s počítačem, což zaručuje uživateli rychlou aktualizaci souborů, bezpečné uložení na externím disku.

StoreJet 35T3 od firmy Transcend je také šetrný k životnímu prostředí. Díky funkci automatického přepínání do úsporného režimu totiž po deseti minutách nečinnosti, zajišťuje úsporu energie až do 70%. Disk splňuje požadavky Evropské unie, dle směrnice ErP ( Energy Related Products).

Na StoreJet 35T3 se vztahuje tříletá záruka výrobce, disk je dodáván včetně softweru StoreJet Elite, který nabízí pokročilé možnosti 256 bitového šifrování AES, inteligentní časový harmonogram vytváření záložních kopií, internetové nástroje a pokročilé bezpečnostní funkce.

Koncová cena disku StoreJet 35T3 od firmy Transcend o kapacitě 2 TB by se měla pohybovat kolem 3400 Kč i s daní.

Transcend StoreJet 35T3
Komentáře