Třikrát myši Microsoft s Bluetrackem

InfoTech |

Microsoft představil nové drátové i bezdrátové myši s technologií Bluetrack, která je použitelná na širokém spektru povrchů.

Třikrát myši Microsoft s BluetrackemNové myši Microsoft mají technologii snímání povrchu Bluetrack, která podle Microsoftu ve svých kvalitách dalece předčí laserovou snímací technologii. Těmi kvalitami se rozumí zejména možnost používat myš bez problémů na takřka libovolném povrchu (dřevo, žula, látkové potahy...). BlueTrack kombinuje modré světelné diody (LED) a širokoúhlou čočku. Díky těmto vlastnostem se tato technologie hodí ze jména pro mobilní myši, kde si často povrch skutečně nemůžete vybírat.

Trojice nový myší Wireless Mobile Mouse 3500, Wireless Mouse 2000 a Comfort Mouse 4500 je však určena pro různé použití včetně domácností a kanceláří. Zákazníky potěší, že jsou nové modely dostupné v několika barevných provedeních.

Myš Comfort Mouse 4500 je první drátovou myší s technologií Bluetrack a je vhodné pro uživatele, kteří se nechtějí zdržovat nabíjením baterií a jejich výměnou. Myš je díky univerzálnímu designu určena pravákům i levákům a bude dostupná nejen v klasické černé, ale i ve třech speciálních odstínech modré, červené a růžové.

Bezdrátové modely Wireless Mobile Mouse 3500 a Wireless Mouse 2000 mají obouruční design a pogumované bočním strany. Model 3500 komunikuje s počítačem prostřednictvím mini přijímače, který lze skoro celý schovat v USB portu. Díky jeho velikosti odpadá i nutnost vytahování přijímače v případě přenášení notebooku. Druhý bezdrátový model 2000 je vybaven USB přijímačem klasického tvaru. Oba modely s počítačem komunikují prostřednictvím radiových vln v pásmu 2,4 GHz. Model Wireless Mobile Mouse 3500 bude dostupný v metalických odstínech šedé a růžové, druhá bezdrátová myš v šedé .

Myši Wireless Mouse 2000 a Comfort Mouse 4500 budou dostupné v březnu (marec) za odhadovanou doporučenou maloobchodní cenu 700 (~27 euro) a 900 korun (~35 euro). Wireless Mobile Mouse 3500 se dostane na pulty obchodů v dubnu (apríl) tohoto roku za doporučenou cenu 800 korun (31 euro). Na všechny se celosvětově vztahuje tříletá záruka.

CM4500

WMM3500
Komentáře