Oboustranný USB disk Split Stick „2-v-1“

InfoTech |

Split Stick jsou vlastně dva disky v jednom, přitom lze mezi nimi snadno přepínat. Ideální pro oddělení soukromých a pracovních dat, navíc je na výběr ze sedmi barev.

Oboustranný USB disk Split Stick „2-v-1“Split Stick jsou poměrně neobvyklé v záplavě USB flash disků, které se obvykle vyznačují buď nízkou cenou, vysokou rychlostí či nápaditým designem například ve tvaru postav ze Star Wars.

Tento disk jsou vlastně dva v jednom, podle přepínače uprostřed těla disku vysunete buď levý, nebo pravý disk. Využití je nejrůznější a jsou naznačeny přímo na tele disku, lze tak například oddělovat data domácí a pracovní, hudbu a film, „jeho a její“ atd., aneb nemusí každý náhodně kolemjdoucí v práci vidět, cože to máte na své soukromé části disku. Nicméně použití může mít i vážnější důvody, jeden disk může být s bootovatelným operačním systém či sloužit jako záloha dat na první části disku.

Každý disk je 2GB, dohromady tam máte k dispozici 4 GB dat, na výběr je ze sedmi barev - tyrkysové, oranžové, bílé, červené, růžové, černé a bílé - a další možná přibudou. Koncová cena je stanovena na příjemných 20 dolarů (~370 korun, ~15 euro).

USB disk Split Stick

USB disk Split Stick

USB disk Split Stick
Komentáře