Xperia X10 Mini a Pro ve zlaté a růžové

InfoTech |

Sony Ericsson oživuje barvy u Xperie X10 Mini, která nyní bude k dostání i ve zlaté, i u verze Pro s novým růžovým krytem.

Xperia X10 Mini a Pro ve zlaté a růžovéZlaté verze mobilů jsou evidentně v módě, pozadu nezůstává ani Sony Ericsson. Konkrétně ve zlaté barvě se objeví oblíbený malý mobil Xperia X10 Mini. Ne že by to tedy nějak zvlášť potřeboval, protože už nyní na něj lze vedle standardní černé použít sedm jiných barev zadního krytu. Zlatá varianta však nemění jen zadní kryt, ale stejně provedená jsou i ovládací tlačítka i všechna loga i nápisy na přední, černé, straně.

Xperia X10 Mini Pro, což je verze s vysouvací klávesnicí, je zatím na trhu k dosání jen v černé a červené barvě zadního krytu. Nová barevná verze je zde proto vítaná více než u základní X10 Mini, i když popravdě růžová není zrovna v našich končinách příliš atraktivní barva pro mobilní telefon. Narozdíl od zlaté X10tky je růžový jen zadní kryt, ostatní tlačítka a nápisy jsou stříbrné stejně jako u černé Pro.

Dostupnost zatím není známa, nicméně je nepravděpodobné, že by se zrovna u nás prodávala růžová X10tka Mini Pro, vypadá to spíše na asijské trhy. Nicméně zlatá verze by se snad u nás objevit mohla. Není zatím také známo, jak se nové barvy podepíšou na ceně novinek.

Sony Ericsson Xperia X10 Mini Gold

Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro Pink
Komentáře