Acer představuje řadu Aspire One Cloudbook

InfoTech |

Aspire One Cloudbook 11 a 14 se systémem Windows 10 nabídne bezdrátovou technologii 802.11ac a nejnovější mobilní procesory Intel Celeron

Acer představuje řadu Aspire One CloudbookNotebooky Aspire One Cloudbook 11 a 14 přichází s ročním předplatným Office 365 pro jednotlivce a až 1TB OneDrive on-line úložištěm, jsou tak připraveny k použití hned po vybalení z krabice. Cloudové aplikace od Aceru – abApps, mezi které patří abPhoto, abMusic, abDocs a abFiles, umožňují uživatelům snadno synchronizovat soubory a dokumenty s jejich smartphony nebo tablety, vše bezpečně, soukromě a ve svém vlastním osobním cloudu. Dvojice digitálních mikrofonů s vylepšeným zpracováním digitálního signálu (DSP), které potlačí hluk na pozadí, zajišťuje, že jsou internetové hovory slyšet čistě a hlasitě, a zároveň umožňuje bezproblémovou práci s osobní digitální asistentkou Cortana od Microsoftu. 

Acer

 

Ideální pro použití na cestách

Snadno přenosné notebooky Aspire One Cloudbook se mohou pochlubit čistým designem a pasivním chlazením v těle tenkém pouhých 17,9 mm. Zatímco 11,6" model má hmotnost pouhých 1,15 kg, 14" váží jen 1,6 kg. Tyto notebooky mají minerální šedý kryt s tečkovaným textilním vzorem, který je příjemný na dotek. Nabízí plnohodnotné porty HDMI, USB3.0, USB2.0 a slot pro karty SD, obejdou se tak bez dalších adaptérů. Standardně velká chiclet klávesnice a obrovský touchpad, který podporuje gesta Windows 10, poskytují pohodlné psaní i ovládání.

Notebook Aspire One Cloudbook 11 a 14 se může pochlubit nejnovější bezdrátovou technologií 802.11ac, která přináší až třikrát vyšší rychlost připojení. Disk eMMC s kapacitou až 64GB poskytne přiměřeně velké úložiště pro práci i zábavu. Tyto notebooky jsou osazeny nejnovějšími mobilními procesory Intel Celeron, 2 GB systémové paměti DDR3L a nabízí displej s HD rozlišením (1 366 × 768 px), poměrem stran 16:9 a LED podsvícením.

Cena a dostupnost

Aspire One Cloudbook 11 bude k dispozici v září za ceny od 7 490 Kč. Aspire One Cloudbook 14 bude k dispozici v říjnu za ceny od 8 990 Kč.

 Úvodní foto: AcerKomentáře