Adobe Creative Cloud má nové funkce

InfoTech |

Společnost Adobe oznámila aktualizaci ve své nabídce Adobe Creative Cloud.

Adobe Creative Cloud má nové funkceČlenům Creative Cloudu bude nyní k dispozici více než desítka nových funkcí pro Adobe Photoshop. Mezi tyto funkce se bude řadit okamžitá podpora Retina displeje pro Apple MacBook Pro, podpora chytrých objektů pro galerii rozostření (Blur Gallery) a zkapalnění (Liquify) i třeba nové funkce šetřící čas včetně vylepšeného nástroje oříznutí.

Kromě toho je nová nabídka Creative Cloudu dostupná i pro týmy a pomáhá zlepšovat spolupráci profesionálům. Kromě všech funkcí dostupných pro Creative Cloud pro jednotlivce jsou u verze pro týmy k dispozici i další prvky, jako je 100 GB prostoru na cloudovém úložišti pro každého člena týmu, snadná správa virtuálních skupin, odborná podpora a další.

Členství v Creative Cloudu vyjde jednotlivce na 61,49 euro za měsíc při roční platbě, stávající vlastníci CS3 nebo novější verzi pak zaplatí zvýhodněnou cenu 36,89 eur za měsíc při roční platbě. Cena pro studenty a učitele je 30,74 eur za měsíc, Cloud týmy zaplatí při roční smlouvě 86,09 eur za měsíc při roční smlouvě. Všechny ceny jsou včetně DPH.

Zdroj: TZ AdobeÚvodní foto: AdobeKomentáře