Apacer AH111 - stylový miniauturní flash disk

InfoTech |

Společnost Apacer uvádí nový flash disk AH111. Na první phled zaujme miniaturními rozměry a neotřelým designérským zpracováním.

Apacer AH111 - stylový miniauturní flash diskFlash disk dosahuje délky necelých 25 mm, tloušťky 4,6 mm a hmotnosti 2,5 g. K dispozici je v několika variantách, které nabídnou kapacitu až 32 GB. Zaujme především uživatele, kteří si potrpí na designérském zpracování. To vychází ze vzhledu modré růže, jejíž okvětní lístky jsou symbolicky znázorněny na těle flash disku ve formě tvarování v okolí otvoru pro připevnění paměťového zařízení na svazek klíčů.

Přes své miniaturní rozměry, za něž flash disk vděčí využití technologie COB (chip-on-board), působí celá konstrukce robustním dojmem, a to především díky celokovovému tělu. USB flash disk Apacer AH111 bude nabízen ve variantách s kapacitou od 4 do 32 GB. Doporučená maloobchodní cena modelu s kapacitou 32 GB je 530 Kč včetně DPH. Navíc uživatelé zdarma získají kompresní software ACE, díky němuž lze kapacitu disku efektivně zvýšit až o 500 %.

 

Zdroj: ApacerÚvodní foto: ApacerKomentáře