Asus představil další základní desku pro hráče

InfoTech |

Společnost Asus se pochlubila základní deskou H97-Pro Gamer ve formátu ATX, která je, jak již ostatně napovídá její název, určena primárně ke hraní počítačových her.

Asus představil další základní desku pro hráčeZákladní deska staví na čipové sadě Intel H97, která je kompatibilní s procesory stejnojmenné značky čtvrté a páté generace. Ke specifikacím se řadí například rychlá datová rozhraní M.2 a SATA Express, zajímavostí je také využití technologie GameFirst II, která na síti automaticky poskytuje prioritu datovým paketům pocházejícím z her. Další použitou síťovou technologií je řadič Intel Gigabit Ethernet, který umožňuje vyšší propustnost protokolů TCP a UDP.

Pro bezztrátový zvuk s odstupem signálu od šumu 115 dB je zase k dispozici funkce SupremeFX. Analogové rušení audio signálu eliminuje technologie stínění Red-line, oddělující zvukové komponenty SupremeFX od ostatních komponent základní desky. Také operační paměti budou mít hráči víc než dost – deska jí zvládá až 32 GB DDR3 RAM s frekvencí 1600 MHz.

Základní desku Asus H97-ProGamer zakoupíte na našem trhu za doporučenou cenu 2 990,- Kč.

Zdroj: TZ AsusÚvodní foto: AsusKomentáře