Asus přináší novou herní grafickou kartu

InfoTech |

Společnost Asus představila ve své sérii Republic of Gamers novou grafickou kartu nesoucí typové označení Asus ROG Striker GTX 760 Platinum.

Asus přináší novou herní grafickou kartuNová grafika staví na grafickém procesoru Nvidia GeForce GTX 760 a je vybavena celkem 4 GB paměti GDDR5.Vyšší výkon karty je zajištěn mimo jiné i technologií chlazení DirectCU II se silnou (10mm) teplovodní trubicí.

K další výbavě patří ventilátor CoolTech, disponující speciální nosnou konstrukcí a dvěma řadami lopatek – vnitřní a vnější. Díky tomu může vzduch efektivně proudit více směry najednou – tím se samozřejmě zrychluje odvod tepla. I při velké grafické zátěži je tak zachována tichost a nízká teplota karty.

Model Striker Platinum je dále vybaven modulem DIGI+ VRM a kondenzátory Black Metallic, osmifázovými cívkami Super Alloy Power či tvrzenými tranzistory MOSFET. Všechny tyto komponenty mají dlouhou životnost a jsou schopny odolávat vysokému zatížení.

Karta Asus ROG Striker GTX 760 Platinum se na českém trhu začne prodávat v průběhu května za doporučenou maloobchodní cenu 7 590,- Kč včetně DPH.

Zdroj: TZ AsusÚvodní foto: AsusKomentáře