Autodesk SketchBook Pro pro Apple iPad 2

InfoTech |

Společnost Autodesk zveřejnila novou verzi profesionální aplikace SketchBook Pro, které umí využít i vyšší výkon tabletu Apple iPad 2.

Autodesk SketchBook Pro pro Apple iPad 2Autodesk, významný hráč v oblasti 3D návrhového, konstrukčního a animačního softwaru, uvedl novou verzi oblíbené aplikace Autodesk SketchBook Pro for iPad. Aplikace využívá naplno nové vlastnosti a výpočetní výkon zařízení iPad 2.

Nová verze aplikace Autodesk SketchBook Pro for iPad umožňuje uživateli při kreslení kombinovat digitální tužky, pera, zvýrazňovače a rozprašovače, takže je možné vytvářet propracované digitální kresby.

Zdokonalená interoperabilita a přenosnost mezi zařízeními se systémem iOS navíc uživatelům umožňuje například začít skicovat na zařízení iPhone, pokračovat v kreslení na iPad a dokončit výkres na počítači Mac. Autodesk SketchBook Pro for iPad nyní nabízí 90 nových štětců a ovládacích prvků. V kombinaci s novými přizpůsobitelnými paletami a gesty mají uživatelé snadný a rychlý přístup ke svým oblíbeným štětcům a barvám.

Nové klíčové funkce aplikace Autodesk SketchBook Pro for iPad 2 umožňují uživatelům:
- importovat fotografie pořízené kamerou iPad 2 přímo do editoru vrstev;
- vytvářet plátna s vysokým rozlišením 2 048 x 1 536 pixelů a až se čtyřmi vrstvami pro výstup obrazu ve formátu 5x7 palců při 300 dpi nebo 8x10 palců při 200 dpi;
- využívat až 12 vrstev standardních pláten s rozlišením 1 024 x 768;
- exportovat a importovat obrázky prostřednictvím funkce Dropbox přímo z aplikace mezi zařízeními iPhone, iPod touch, iPad a Mac.

Autodesk SketchBook Pro pro iPad
Komentáře