Autokamera s Wi-Fi

InfoTech |

Mio MiVue 786 WIFI zvládne živé vysílání přímo z vozu

Autokamera s Wi-FiPalubní kamera MiVue 786 WIFI umožňuje přes integrované Wi-Fi rozhraní sdílet nahrávky přímo z vozu přes sociální média, zálohovat videa a spravovat dvě kamery pomocí aplikace MiVue Pro.

Mio

Kamera MiVue 786 WIFI používá optický snímač Sony a 140° širokoúhlý objektiv, takže umožňuje nahrávat obrazový záznam v rozlišení 1080p (Full HD) s frekvencí 30 snímků za sekundu i za špatných světelných podmínek.

Bezpečnostní funkce

Kamera MiVue 786 WIFI je vybavena upozorněními týkajícími se bezpečnosti, která se aktualizují po dobu životnosti zařízení. Také je vybavena systémem ADAS (Advanced Driver Assistance System) včetně funkcí varování při vybočení z jízdního pruhu (LDWS), varování před čelním střetem (FCWS) a varování před mikrospánkem řidiče (FA). G-sensor zaregistruje náhlou změnu pohybu a střet a automaticky spustí tísňový záznam události, který nelze přepsat.

Integrované GPS – nahrávání polohy a rychlosti

V každém záznamu jsou uloženy údaje o souřadnicích GPS a vaše rychlost; to je v případě potřeby důležitý důkaz. Modul GPS je na rozdíl od jiných palubních kamer na trhu celý uložen uvnitř jednotky. GPS umožnuje nastavení varování při překročení vámi definované rychlosti.

Adaptabilní se zadní kamerou A20 nebo Smartboxem

Kamera MiVue 786 WIFI je kompatibilní se zadní kamerou MiVue A20 a společně s ní zajišťuje kompletní bezpečnost, protože nahrává i pohled zadním sklem. Pokud přidáte kabelově připojenou sadu (např. MiVue Smartbox), palubní kamera bude pro zvýšení bezpečnosti nahrávat i v parkovacím režimu.

 Úvodní foto: MioKomentáře