Belkin uvádí novou řadu kompaktních napájecích zdrojů

InfoTech |

Napájecí zdroje pro chytré telefony, fotoaparáty či hudební přehrávače nabízí společnost Belkin. Řada Power Pack obsahuje tři různé modely, lišící se kapacitou.

Belkin uvádí novou řadu kompaktních napájecích zdrojůVšechny tři modely mají společnou možnost nabíjet prakticky jakékoliv elektronické zařízení vybavené USB konektorem. Tyto zdroje, které zůstanou nabité i po dlouhé době skladování, zaručují dostatek energie pro vaše přístroje i v případě, že právě nejste poblíž elektrické zásuvky. Nabíječky můžete používat opakovaně a automatické vypnutí u nich zaručí, že v případě plného nabití zařízení se nabíjení deaktivuje.

Napájecí zdroj Belkin Power Pack 1000 je koncipován jako nouzový zdroj, má kapacitu 1 000 mAh, výstupní port USB a vstupní micro USB. Samozřejmostí je LED indikátor stavu nabití. Druhé zařízení, Power Pack 2000, má kapacitu dvojnásobnou (tedy 2 000 mAh) a lze jej využít pro plné nabití jakéhokoliv zařízení, které lze napájet přes USB konektor. Je vybaven stejnými konektory jako jeho méně výkonný sourozenec.

Nejvýkonnější ze všech zdrojů, Belkin Power Pack 4000, plně dobije třeba i tablet. Vestavěná Li-Pol baterie má kapacitu 4 000 mAh, což zaručuje plné nabití jednoho tabletu nebo třeba dvou smartphonů. Součástí tohoto napájecího zdroje jsou dva výstupní porty USB 2.0, takže můžete nabíjet až 2 zařízení současně.

Všechny napájecí zdroje jsou již na českém trhu dostupné. Nejlevnější model Belkin Power Pack 1000 seženete za doporučenou maloobchodní cenu 899,- Kč včetně DPH, Power Pack 2000 potom za 1 199,- Kč a nejvýkonnější model Power Pack 4000 potom stojí 1 799,- Kč včetně daně.
Úvodní foto: BelkinKomentáře