Bezdrátová sportovní sluchátka Bose SoundSport Free Limited

InfoTech |

Bose představuje na českém trhu limitovanou edici sportovních, bezdrátových sluchátek SoundSport Free ve fialové barvě

Bezdrátová sportovní sluchátka Bose SoundSport Free LimitedUživatele, kteří chtějí být skutečně unikátní, potěší zpráva, že na český trh se právě nyní dostává pouze 100 kusů těchto sluchátek.  

Bose

Do obou částí sluchátek je vestavěna technologie Bluetooth, která zajišťuje jejich trvalé a spolehlivé spojení s telefonem nebo tabletem s bezdrátovým dosahem 10 metrů. Sluchátka byla navržena s ohledem na vynikající poměr mezi velikostí, zvukovým výkonem, kvalitou, výdrží a spolehlivým uchycením v uších i při aktivním pohybu. Používají speciální hydrofobní membrány, které propouští zvuk v celém frekvenčním pásmu, ale brání proniknutí byť jen kapky vody nebo potu k reproduktorům.

Vestavěné dobíjecí lithium-iontové baterie poskytují sluchátkům SoundSport Free energii až pro 5 hodin hlasité hudby, takže sportovcům nepřestanou hrát ani během maratónského běhu. Součástí balení je přenosné a ochranné pouzdro, které slouží zároveň jako další zásoba energie pro jejich dvojnásobné plné nabití.

Dostupnost a cena 

Sluchátka SoundSport Free Limited ve fialové barvě se na našem trhu objeví za stejnou koncovou cenu jako ostatní barevná provedení, tedy 5 290 Kč.Úvodní foto: BoseKomentáře