Bungee jumping pro herní myš

InfoTech |

Mouse Bungee Genesis Vanad 300 je originální zařízení, které podpírá propojovací kabel myši, a zlepšuje tak její ovládání

Bungee jumping pro herní myšFlexibilní rameno z měkké gumy umožňuje hráči svobodně pohybovat myší a plní také roli organizéru, což pomáhá udržet pořádek mezi množstvím zamotaných kabelů. Gumové svorky na rameni se přizpůsobí jakékoliv tloušťce kabelu. 

Genesis

Rychlejší reakce a plynulý pohyb
Genesis Vanad 300 zlepšuje pohodlí při hře, protože eliminuje tření kabelu o stůl a snižuje celkovou hmotnost myši tím, že podepírá kabel. To výrazně zvyšuje reakční odezvu hráče, zrychlení myši a plynulost pohybů. Hráč tak snadno získá převahu nad soupeři. Další předností Vanadu 300 je herní vzhled a červené podsvícení, díky kterému se stane Vanad 300 zajímavým doplňkem na stole nadšeného hráče počítačových her.

Vestavěný rozbočovač USB

Funkčnost Vanadu 300 zvyšuje vestavěný rozbočovač se čtyřmi porty USB 2.0, díky kterému se jednoduše připojí další USB zařízení. To nejen eliminuje problém s nedostatkem volných USB portů v počítači, ale také poskytuje dobrý přístup k připojeným zařízením. HUB je napájen odnímatelným 150 cm dlouhým USB kabelem.

Stabilní konstrukce

Důležitou vlastností u produktů typu Mouse Bungee je jejich stabilní konstrukce. Vanad 300 je vybaven třemi gumovými protiskluzovými nožičkami, které ho udrží na místě i při náhlém, atypickém pohybu myši.

Cena a dostupnost

Genesis Vanad 300 je k dostání za doporučenou cenu 318 Kč. K dostání je i verze Vanad 200 (bez USB rozbočovače) za 221 Kč.Úvodní foto: GenesisKomentáře