Cestovní webkamera Logitech C615 s HD rozlišením

InfoTech |

Webová kamera Logitech HD Webcam C615 má skládací provedení, dokáže natáčet v HD rozlišení a obsahuje i potřebné kabely.

Cestovní webkamera Logitech C615 s HD rozlišenímSpolečnost Logitech uvedla novou přenosnou webovou kameru Logitech HD Webcam C615, která umožňuje provádět videohovory a zaznamenávat obraz ve vysokém rozlišení (HD) i na cestách, třebas na narozeninové oslavě nebo na obchodní cestě, a to na platformách PC i Mac. Webová kamera má skládací provedení vhodné pro přenášení, funkci automatického zaostřování a lze jí otáčet v rozsahu 360 stupňů.

Webová kamera Logitech HD Webcam C615 umožňuje uskutečňovat videohovory v rozlišení HD 720p přes Skype, FaceTime pro Mac, Logitech Vid HD a Windows Live Messenger, volat s obrazem je možné také pomocí Yahoo! Messenger, iChat, AOL Instant Messenger (AIM) a dalších oblíbených aplikací pro okamžité zasílání zpráv. Navíc lze jedním kliknutím poslat HD videoklipy a fotografie na Facebook, video můžete uploadovat i na YouTube a Twitter. Abyste při natáčení měli ještě větší volnost, dodává se tato webová kamera s prodlužovacím USB kabelem v délce 90 cm a její konstrukce umožňuje připevnit ji na stativ.

Webová kamera Logitech HD Webcam C615 je vybavena vestavěným automatickým zaostřováním, jež pomáhá zajistit, aby obraz byl vždy ostrý, snad i v případě záběrů z velké blízkosti, a vestavěn je i mikrofon, který potlačuje nežádoucí hluk pozadí, aby vám nerušil videohovory.

Očekává se, že webová kamera Logitech HD Webcam C615 bude v Evropě k dostání v září za doporučenou maloobchodní cenu 1960 Kč.

Logitech C615
Komentáře