Chytrá multifunkční klávesnice

InfoTech |

Maximální kontrola nejen nad televizí, počítačem a zařízeními se systémem Android

Chytrá multifunkční klávesniceMultifunkční klávesnice a dálkové ovládání EVOLVEO FlyMotion D2 PRO zajišťuje pohodlné a centralizované ovládání televize, počítače, notebooku a zařízení s operačním systémem Android, jako je například Android Box. Dálkové ovládání s funkcí AirMouse funguje jako gyroskopická počítačová myš pro snadné polohování kurzoru a zadávání příkazů například na televizní obrazovce. Dálkové ovládání je také schopno nahradit další dálkové ovladače v domácnosti využívající infračervený přenos. 

EVOLVEO

Vlastní plnohodnotná bezdrátová klávesnice pro ovládání a zadávání textů i příkazů je lokalizovaná pro české a slovenské prostředí, podporuje české a slovenské rozložení včetně speciálních znaků. Klávesnice pracuje v pásmu 2,4 GHz. Klávesnice ve spojení s dálkovým ovládáním s funkcí myši zajistí pohodlné a rychlé zadávání příkazů a textů a usnadní tak například surfování po internetu nebo ovládání aplikací chytré televize.

Dálkové ovládání s funkcí AirMouse se může stát jediným ovladačem pro všechny dostupné přístroje v domácnosti. Samo se dokáže naučit povely z jiných dálkových ovladačů, které používají infračervené signály.

Pro tuto funkci je vyhrazeno pět programovatelných tlačítek. Ovladač slouží i jako myš. Integrovaná funkce myši umožňuje přesné pohybování kurzorem po obrazovce. Rychlost a citlivost (DPI) je možné regulovat pomocí tlačítka. Dálkové ovládání má integrovaný mikrofon pro ovládání hlasem, které spolupracuje s vybranými Android Boxy s funkcí „OK Google“. Na dálkovém ovladači je také standardní 3,5mm sluchátkový vstup, který umožní nerušeně poslouchat zvukový signál z bezdrátově připojeného zařízení až ze vzdálenosti deseti metrů. Dálkové ovládání má integrovanou baterii, která vydrží na jedno nabití až devět měsíců. Odpadá starost se sháněním nových baterií. Ovládání se dobíjí přes USB.

Dostupnost a cena

EVOLVEO FlyMotion D2 PRO je dostupný za doporučenou koncovou cenu 990 Kč včetně DPH.Úvodní foto: EVOLVEOKomentáře