Chytrý a cenově dostupný bezpečnostní systém Revogi

InfoTech |

Bezpečností čidla Revogi pomohou v případě začínajícího požáru i vloupání a jsou k dostání za velmi atraktivní cenu

Chytrý a cenově dostupný bezpečnostní systém RevogiKouřové a pohybové čidlo, magnetická kontrola otevření dveří či oken, centrální jednotka a programovatelné tlačítko – všechny tyto bezdrátové komponenty můžete nyní nainstalovat tím nejjednodušším způsobem, propojit s aplikací ve smartphonu a snadno používat odkudkoli. 

Satomar

Bezpečností čidla rozšiřují stávající nabídku chytrých zásuvek Revogi, pomocí kterých můžete přesně sledovat spotřebu v domácnosti a také ovládat dálkově všechny zapojené přístroje.

Instalace jednotlivých částí je mimořádně jednoduchá. Všechna čidla, která jsou napájena vloženou baterií, komunikují s centrální jednotkou bezdrátově a umístíte je jednoduše na zeď pomocí samolepící pásky. Zásadní je pouze výběr vhodného místa pro jejich instalaci. O všechno ostatní se stará aplikace Revogi Home pro chytré telefony s operačním systémem Android či iOS, která vás bude okamžitě informovat v případě jakéhokoli problému nebo narušení prostoru.

Centrální jednotka sleduje teplotu a tlak vzduchu v místnosti, má světelný senzor, pomocí kterého můžete na dálku zkontrolovat, zda jste nezapomněli zhasnout, a také čidla vlhkosti i hluku. Ať budete kdekoli, můžete zkontrolovat aktuální hodnoty.

Veškerou komunikaci s celým systémem máte pod plnou kontrolou všude, kde máte k dispozici datové připojení k internetu. Pomocí jedné aplikace ve smartphonu můžete nastavovat systém, kontrolovat stav a také přijímat informace o alarmu. S touto aplikací zároveň ovládáte chytré zásuvky Revogi.

Dostupnost a cena

Základní bezpečnostní balíček Revogi stojí 4 990 Kč a obsahuje multifunkční centrální bezpečnostní jednotku, čidlo, které identifikuje přítomnost kouře, pohybové čidlo, magnetickou kontrolu otevření dveří nebo okna a programovatelné tlačítko, které může sloužit jako zvonek, nebo ho lze použít například k manuálnímu vyvolání poplachu. Úvodní foto: SatomarKomentáře