Cooler Master kompletuje portfolio klávesnic

InfoTech |

Cooler Master uvádí na trh dvě nové herní klávesnice MasterKeys Pro S a Pro M RGB

Cooler Master kompletuje portfolio klávesnicZatímco menší verze Pro S nabízí 80% layout a bílé LED podsvícení, větší varianta Pro M RGB se prezentuje 90% layoutem a plným RGB podsvícením.

Cooler Master

Obě nové klávesnice, lišící se pouze velikostí a typem podsvícení, disponují kvalitními Cherry MX spínači s dlouhou životností. Jejich součástí jsou integrované procesory ARM Cortex M0 v MasterKeys Pro S a ARM Cortex M3 v MasterKeys Pro M RGB s vlastní pamětí, umožňující změnu režimu či individuální nastavení podsvícení a také nahrávání maker do čtyř uživatelských profilů bez nutnosti instalace přídavného softwaru. Přepnutím pomocí funkční klávesy Fn a Esc lze deaktivovat makra a využívat klávesnice standardně k práci.

Dvě pokročilé technologie N-key a 6-key rollover spojil Cooler Master v jednu. Nezávisle na zvoleném operačním systému, včetně macOS, detekuje Anti-Ghosting technologie každý stisk tlačítka bez ohledu na rychlost a počet.

Dostupnost a ceny

Cooler Master MasterKeys Pro S s bílým podsvícením budou na tuzemském trhu k dispozici na konci března za doporučenou koncovou cenu 127 amerických dolarů bez DPH.

Cooler Master MasterKeys Pro M RGB budou na tuzemském trhu k dispozici na konci března za doporučenou koncovou cenu 136 amerických dolarů bez DPH.Úvodní foto: Cooler MasterKomentáře