Devátá řada vlastních telefonů Vodafonu se představuje

InfoTech |

Pro tento rok přichází s modelovým označení Smart N9 a možností vybrat si ze dvou variant

Devátá řada vlastních telefonů Vodafonu se představujeNovinky byly navrženy a testovány v Německém Düsseldorfu a od července si je zákazníci mohou zakoupit v eshopu Vodafonu nebo v pobočkách. Vodafone také nabízí pro věrné zákazníky možnost získat telefon na splátky se slevou a s počáteční platbou 1 Kč. 

Vodafone

Vodafone Smart N9

Výkonnější z dvojice nově představených modelů může oslovit běžné uživatele hledající plnohodnotné zařízení, které zároveň zůstává s cenou při zemi. Nabídne poslední verzi operačního systému Android Oreo. O výkon telefonu se stará čtyřjádrový procesor doplněný o 2 GB RAM. Vnitřní paměť nabídne k užívání 16 GB a navíc je možné ji navýšit microSD kartou. Fotoaparáty na obou stranách se můžou chlubit bleskem. Hlavní fotoaparát s rozlišením 13 Mpx, přední s 8Mpx a širokým úhlem záběru při fotografování. Displej telefon má uhlopříčku 5,5“ s HD+ rozlišením a poměrem stran 18:9. Vodafone ho zákazníkům nabídne za 3 577 Kč v černé a stříbrné barvě.

Vodafone Smart N9 lite

Smartphone, který nabízí dostatečné rychlý chod, dobrou výdrž baterie, ale zároveň velmi příznivou cenu. Sáhnou po něm především méně nároční uživatelé, případně může dobře sloužit nejmladším členům rodiny jako první smartphone. Běží na operačním systému Android Oreo Go edition, jedná se odlehčenou verzi, která je méně náročná na parametry a přizpůsobené aplikace mohou svižně pracovat bez sekání. Vnitřní paměť nabídne 16 GB s možností rozšíření microSD kartou. Hlavní fotoaparát je s rozlišením 8 Mpx a bleskem, přední kamera 5 Mpx. Displej telefonu má uhlopříčku 5,34“ s poměrem stran 18:9. Základní cena zařízení je 2 477 Kč a Vodafone ho nabídne v černé a bílé variantě.Úvodní foto: VodafoneKomentáře