Energy Sistem uvádí nový smartphone Energy Phone Pro 4G

InfoTech |

Designová novinka nabízí kvalitní displej, nízkoenergetický provoz a rychlé mobilní 4G připojení v kombinaci s tříletou zárukou

Energy Sistem uvádí nový smartphone Energy Phone Pro 4GEnergy Sistem uvádí na český a slovenský trh svůj dosud nejvýkonnější smartphone Energy Phone Pro 4G. Novinka, dostupná ve dvou atraktivních barevných variantách Pearl a Navy, láká uživatele především svým elegantním designem, pětipalcovým HD displejem, vysokým výkonem v kombinaci s nízkou spotřebou a rychlým mobilním připojením 4G LTE. Stejně jako všechny ostatní produkty Energy Sistem nabízí i nový smartphone tříletou záruku bez omezení.

Energy Sistem

Tenké 7,1mm tělo pokrývá odolné tvrzené sklo Corning Gorilla Glass 3, po okrajích doplněné hliníkovým rámečkem. Přední části smartphonu dominuje velký pětipalcový dotykový displej s HD rozlišením 1 280 x 720 bodů a technologií AMOLED. Displej smartphonu je navíc opatřen ještě odolným ochranným sklem Dinorex, které jej chrání nejen před možným mechanickým poškozením, ale díky speciální impregnační vrstvě zároveň snižuje jeho znečištění a tvorbu nežádoucích otisků prstů.

Nový telefon Energy Sistem je vybaven osmijádrovým 64bitovým procesorem Qualcomm Snapdragon 616 s taktovací frekvencí 1,5 GHz a operační pamětí 3 GB (resp. 2 GB v případě barevného provedení Navy). Smartphone navíc disponuje vysokou vnitřní pamětí o velikosti 32 GB (v případě varianty Navy 16 GB), již lze prostřednictvím micro SD karet rozšířit o dalších až 128 GB. O správu všech funkcí telefonu a plynulý běh aplikací se stará operační systém Android 5.1 Lollipop.

Energy Phone Pro 4G obsahuje slot umožňující kombinovat microSIM a nanoiSIM kartu či microSIM a microSD kartu. Záleží tak plně na samotném uživateli, zda se rozhodne využívat služby dvou operátorů současně při zachování stávající velikosti interní paměti, nebo se připojí pouze k jednomu operátorovi a druhou část slotu použije pro rozšíření paměti smartphonu prostřednictvím micro SD karty.

Propojení s okolním světem prostřednictvím mobilní datové sítě umožňuje 4G technologie. Zařízení také podporuje Wi-Fi standard 802.11 b/g/n a bezdrátovou technologii Bluetooth 4.0.

Na těle Energy Phone Pro 4G jsou umístěny dvě zabudované čočky fotoaparátu. Zadní 13MPx fotografický čip s LED bleskem, automatickým zaostřováním a řadou pokročilých funkcí (např. time lapse a slow motion) umožňuje pořizovat vysoce kvalitní snímky či natáčet HD videa. Přední 5MPx kamera se širokým 84,3° úhlem záběru a netradičně i zabudovaným bleskem představuje ideální řešení pro pořizování selfies či videohovory s rodinou a přáteli.

Smartphone obsahuje akumulátor s kapacitou 2 600 mAh a výdrží až 165 hodin v pohotovostním režimu na jedno nabití (15 hodin hovoru).

Cena a dostupnost

Smartphone Energy Phone Pro 4G ve verzi Navy si zákazníci mohou koupit za doporučenou cenu 5 590 Kč s DPH. Verze Pearl je dostupná za doporučenou cenu 6 490 Kč s DPH.Úvodní foto: Energy SistemKomentáře