Externí Blu-ray 3D vypalovačka Asus BW-12D1S-U

InfoTech |

Asus představil externí USB 3.0 vypalovačku pro 3D Blu-ray Asus BW-12D1S-U s designem připomínajícím krystal.

Externí Blu-ray 3D vypalovačka Asus BW-12D1S-UNovinka umožňuje snadný převod z DVD a rychlé vypalování Blu-ray disků. Uživatele by mohla vypalovačka zaujmout i poměrně nápaditým futuristickým designem. Zastaralé nejsou ani parametry – rychlé rozhraní USB 3.0 a technologie Optimal Tuning Strategy (OTS) zajišťují rychlost zápisu až 12× a obstarávají zápis a přehrávání 3D obsahu ve vysokém rozlišení. Vypalování je navíc možné v kolmé i vodorovné poloze.

Veškerá Blu-ray zařízení od Asusu nyní podporují přehrávání ve 3D. Umožňují konverzi 2D videa na 3D a přehrávání v rozlišení Full HD 1080p. Za účelem snazšího a rychlejšího převodu DVD na Blu-ray využil výrobce funkci pro rozšíření obsahu v nižším rozlišení než HD DVD do standardu HD. To ocení zejména uživatelé, kteří za uplynulých 10 let nashromáždili rozsáhlé DVD sbírky.

Zařízení podporuje zvukové technologie Dolby EX a 5.1kanálové DTS-HD. Díky dekódování zvuku nedochází ke zhoršení kvality oproti původnímu zdroji a uživatelé si mohou při jakémkoli použití vychutnat co možná nejvěrnější reprodukci. Současná řada Blu-ray vypalovaček Asus dokáže vypalovat až rychlostí 12×. Technologie OTS navíc zajišťuje optimalizaci procesu vypalování.

Asus BW-12D1S-U se prodává za 3890 Kč s DPH.

Asus BW-12D1S-U
Komentáře