Flexibilní PoE+ přepínače NETGEAR Insight

InfoTech |

NETGEAR uvádí na český a slovenský trh dvojici osmiportových gigabitových PoE+ přepínačů řady NETGEAR Insight.

Flexibilní PoE+ přepínače NETGEAR InsightNové modely nabízejí spolehlivé, flexibilní a snadno zprovoznitelné přepínací řešení s možnostmi nastavení, monitorování a správy sítě kdykoli a odkudkoli na světě. 

NETGEAR

Přepínače NETGEAR GC108P a GC108PP jsou vybaveny osmi gigabitovými ethernetovými porty PoE+ s energetickým budgetem o velikosti 64 W a 126 W. Model GC108P je navíc doplněn o technologii NETGEAR FlexPoE, která umožňuje pružně měnit velikost PoE budgetu v závislosti na typu používaného napájecího adaptéru.

Oba nové modely obsahují řadu pokročilých funkcí ve vrstvách L2 +/L3 Lite, jako je například IPv6 management, LAG, VLAN, ACL, statické přepínání, QoS, kontrola PoE v rámci jednotlivých portů, STP/RSTP či SNMP. Vysoce kvalitní zabezpečení zajišťuje kombinace prevence před DoS útoky, loop detekce, DHCP Snooping, 802.1x ověření, VLAN pro hosty či kontrola v případě bouřky.

Vzdálená správa kdykoli a odkudkoli

Přepínače GC108P a GC108PP jsou kompatibilní se službou NETGEAR Insight, která umožňuje prostřednictvím mobilní aplikace či cloudového portálu nakonfigurovat více firemních zařízení současně a ty pak následně monitorovat a spravovat odkudkoli v dosahu internetového připojení v nepřetržitém režimu 24/7. Jejím prostřednictvím uživatelé získají i užitečné informace o připojených zařízeních, stavu a zdraví sítě.

Cena a dostupnost

Přepínače NETGEAR GC108P a GC108PP jsou k dostání za doporučené koncové ceny 3 115 korun/120 euro a 4 375 korun/168 euro.Úvodní foto: NETGEARKomentáře