Fotorámeček AGFA s dotykovým ovládáním

InfoTech |

Společnost AGFAPHOTO představila fotorámeček s označením AF7088MT moVee Touch vybavený interní pamětí s kapacitou 2 GB, kam se vejde až 8 tisíc fotografií.

Fotorámeček AGFA s dotykovým ovládánímFotorámeček AF7088MT moVee Touch nabízí více než jen přehrávání fotografií a jejich řazení do alb. Díky podpoře multimediálních souborů jej můžete použít i jako multimediální centrum.

Kterou fotografii si mám vytisknout a kterou nechat zarámovat? Toto dilema již nebudete muset řešit, pokud svá fotoalba vyměníte za digitální fotorámeček. Ten je vhodným zařízením pro každého majitele digitálního fotoaparátu, který se chce svými záběry pochlubit návštěvě nebo je mít neustále při ruce.

Fotografie se zobrazují na LCD displeji s úhlopříčkou 20 cm a rozlišením 800x600 bodů. Kvůli dosažení optimálního zobrazení různých typů fotografií sáhnul výrobce po technologii Crystal Image. Ta dokáže každou fotku analyzovat, a na základě toho pak provede potřebnou optimalizaci obrazu. K okamžitému prohlížení fotek slouží USB port nebo čtečka paměťových karet, která podporuje všechny nejrozšířenější formáty.

Fotorámeček je vybaven dotykovým displejem, který přináší výrazně jednodušší ovládání i díky přítomnosti uživatelského rozhraní, jež nabízí zajímavé 3D efekty a řazení do alb. Tím ale výčet funkcí nekončí - přístroj je vybaven také budíkem a má v sobě integrovaný kalendář.

Napájení z baterie mu umožňuje fungovat až dvě a půl hodiny i mimo elektrickou síť, a díky podpoře multimediálních souborů na cestách poslouží i jako zábavní centrum. Kromě prohlížení fotografií na něm můžete sledovat filmy nebo přehrávat vaše oblíbené hudební skladby. V základním balení proto jsou i sluchátka a cestovní obal. Z dalšího příslušenství můžete dokoupit i autonabíječku.

Novinka se prodává za doporučenou cenu 3650 Kč včetně DPH.

AGFAPHOTO AF7088MT

AGFAPHOTO AF7088MT
Komentáře