Herní headset Cooler Master MasterPulse Pro

InfoTech |

Vylepšená verze předchozích MasterPulse Over-ear nabízí navíc kvalitní 7.1 kanálový zvuk, RGB podsvícení a USB zvukovou kartu s vestavěným ekvalizérem

Herní headset Cooler Master MasterPulse ProNovinka je vzhledově podobná svému předchůdci a nabízí opět lehkou hliníkovou konstrukci vhodnou k použití se zařízeními pro virtuální realitu. Sluchátka jsou vyvedena v černé barvě s červenými doplňky s pevným hlavovým mostem a flexibilním páskem pod ním. Mikrofon je ukryt v levé mušli. Komfortní polstrované náušníky eliminující hluk z okolí mají nově podsvícené logo společnosti nastavitelné v široké škále RGB barev. 

Cooler Master

Inovací integrovanou do modelu MasterPulse Pro je také do ovládacího panelu vestavěná zvuková karta. K dispozici je nastavení hlasitosti, vypnutí/zapnutí mikrofonu, přepínání LED podsvícení, tlačítko pro 7.1 kanálový zvuk a volba režimů ekvalizéru.

Headset nabízí tři přednastavené profily, pro hudbu, film a hry, a možnost vypnutí ekvalizéru. Zvuk je reprodukován skrze 44mm měniče, nechybí technologie Bass FX, která umožňuje za běhu odejmout či nasadit magnetické boční panely a dále tak ovlivnit zvukový projev. Jejich odejmutím dojde ke zvýraznění nižších frekvencí s dominantními basy, naopak nasazené panely zprostředkují vybalancovaný zvuk.

MasterPulse Pro lze připojit k PC, notebooku nebo konzoli prostřednictvím 2 m dlouhého plochého USB kabelu. Bezdrátová verze s názvem Cooler Master MasterPulse Maker přijde na začátku roku 2017.

Dostupnost a cena

Sluchátka Cooler Master MasterPulse Pro budou na trhu k dispozici v průběhu listopadu za doporučenou koncovou cenu 2 699 Kč s DPH v České republice a 99,99 euro s DPH na Slovensku.Úvodní foto: Cooler MasterKomentáře