Herní stůl a podložka pod křeslo

InfoTech |

Trust uvádí na trh speciální stůl určený hráčům a ochrannou podložku pod křeslo

Herní stůl a podložka pod křesloRobustní stůl Trust GXT 711 Dominus s pevnou železnou konstrukcí nabízí výškově nastavitelné nožičky a 116 cm širokou MDF desku s vysoce kvalitním PU povrchem. Ergonomicky vykrojená deska poskytuje ideální tvar pro pohodlnou pozici předloktí a zápěstí. Otvor ve stole s krytkou a dva dodávané úchyty usnadní vedení kabelů. Stůl disponuje drátěnými držáky na sluchátka a pití. V balení je k dispozici také červený a maskáčový design samolepek umožňující přizpůsobení desky stolu podle vlastních preferencí.

Trust

Černá podložka Trust GXT 715 Chair Mat s rozměry 99 x 120 cm zamezuje poškrábání podlahy, opotřebení koberce od kancelářské židle, respektive herního křesla, nebo jiného znečištění, například polití. Její odolný tvrzený povrch umožňuje plynulý pohyb židle po dlouhou dobu.

Dostupnost a ceny

Trust GXT 711 Dominus Gaming Desk je k dispozici za doporučenou cenu 4 199 Kč s DPH v České republice a 159,90 euro s DPH na Slovensku. Trust GXT 715 Chair Mat je k dispozici za doporučenou cenu 999 Kč s DPH v České republice a 39,90 euro s DPH na Slovensku.Úvodní foto: TrustKomentáře